Reference

Dopis od pana Duríčka


Byl jsem požádán o vyjádření na spokojenost se službami od společnosti hospodyně. Je mi ctí a potěšením předat dál pochvalu na jejich práci.
Vzhledem k tomu že nejsem osoba trvale žijící v Čechách a byt pouze používám dostal jsem se do situace, kdy úklid začal být nad mé časové možnosti.
Na internetu jsem narazil na společnost hospodyně, zkusil zavolat a nestačil se divit rychlosti s jakou mi byla nabídnuta osobní schůzka v mém bytě pro lepší stanovení ceny služby a další informace.
Vše bylo rychlé a příjemné a do dvou dnů jsem se vracel do voňavého bytu.
Vzhledem k svému častému cestování nevyužívám stálou službu, a jsem vždy příjemně překvapen jak dámy ze společnosti hospodyně fungují v podstatě na písknutí... Zavolám a do dvou dnů mám uklizeno.
V momentě kdy se usadím a budu trvale v Praze doma, má volba je jasná!! Hospodyně s.r.o.

Dopis od paní Strnadové


Narodila se mi dvojčata. Po radosti z krásných a zdravých miminek na mne těžce dolehla životní realita. Nestíhala jsem!! Vím že se říká bordel v bytě - šťastné dítě, ale já také potřebuji být v pohodě a k tomu potřebuji mít doma čisto. Kamarádka která si prošla podobným obdobím když měla malé děti mi doporučila společnost Hospodyně. Kontaktovala jsem paní na kterou mi kamarádka dala telefonní kontakt a během čtrnácti dnů bylo vše domluvené a vyřešené. Chodí k nám usměvavá paní Irenka a ze mě je klidná a spokojená maminka. Můžu jen doporučit!!

Dopis od paní Karolíny


Tímto mailem bych ráda poděkovala celému teamu hospodyne.cz za kompletní úklid mojí domácnosti.
Úklid byl proveden profesionálně a hlavně dokonale.
Nikdy před tímto úklidem mne nenapadlo, abych si pozvala firmu na úklid. Díky výhře na rádiu Oldies, kterému tímto také děkuji za vylosování, jsem poznala ten úžasný pocit - přijít k hotovému bez sebemenší námahy. A věřte tomu, že ten pocit je k nezaplacení
Ještě jednou děkuji a vaši firmu budu určitě všem známým doporučovat.

Dopis od paní Kozlové


byla jsem oslovena vedením společnosti Hospodyně, zda by bylo možné zaslat nějaké reference na jejich práci. Nebylo psáno, zda kladné či záporné , ale oni určitě vědí, že jejich služby využívám asi dva roky a vždy vše proběhlo k mé plné spokojenosti, tak si nemohu stěžovat. Samozřejmě, všude pracují lidé, tak že někdy, někde, něco zadrhlo, ale nakonec bylo vše vyřešeno a zabezpečeno tak, jak jsem si přála. Tak že za mě – Hospodyni mohu doporučit.

Sdělení od paní Silné


Chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost s úklidem od Hospodyně, využili jsem jí jednou, ale velmi nám to pomohlo, pronajímáme malý byt a jednoho dne, když se odstěhoval nájemník, myslela jsem, že omdlím, nedokáže si nikdo představit ( a nebo možná i dokáže) co se ve vašem bytě může udát během jednoho roku, ale to je jiná kauza, prostě co tam zbylo, bylo nad moje síly a tak jsem povolala profesionály, které mi doporučil kolega z práce a za jeden den, byl byt zase jako před rokem. Ještě jednou za pomoc děkuji.

Úklid pro METIS Consult, s.r.o. – správa nemovitosti


Citujeme: „Je skutečně příjemné mít dodavatele služeb, který zajišťuje kvalitu svých prací a navíc si sám úroveň kvality služeb monitoruje tak, jako Hospodyně, s.r.o.“
METIS Consult, s.r.o. – správa nemovitosti (zajištění provozu domu)

Úklid pro SOFTRONIC Praha, a.s.


Společnost Hospodyně s.r.o. nám zajišťuje úklidové služby v našich kancelářích od roku 2008. Za tu dobu se u nás vystřídaly asi 3 paní, ale úklid vždy probíhal a probíhá k naší spokojenosti. Velkou výhodou je, že pokud paní na úklid onemocní, dostaneme téměř ihned náhradu, takže se nestane, že bychom měli kanceláře neuklizené. Hospodyňka nám zprostředkovává dle potřeby i kvalitní mytí oken. Hospodyni s.r.o. mohu na základě našich dobrých zkušeností opravdu doporučit.
SOFTRONIC Praha, a.s. – Vašáková P.

Hospodyně – zaplať pánbuh za ni!


Na firmu Hospodyňka jsem narazila opravdu jen náhodou a může za to vlastně můj odpor k horám a zimě vůbec. Před třemi lety jsme s partičkou vyrazili na hory. Přes den se všichni vydali někam na sníh a já si užívala teplíčka v chalupě. A trochu se nudila. Tak jsem si začala prohlížet krásné, lesklé, křídové časopisy, které s sebou přivezla kamarádka, jež se živí jako korektorka v jednom velkém vydavatelství. A tam někde na samém konci jednoho takového plátku jsem nalezla článeček o firmě, která přijde a uklidí vám byt. Včetně kontaktu.

No tedy, to by byla nádhera, pomyslela jsem si hned, už proto, že uklízení k smrti nenávidím a všichni členové mojí rodiny jsou na tom némlich stejně. Takže jsme mívali na výběr: buď se pustíme všichni do úklidu a děsně se u toho zhádáme, anebo se na to vykašleme, budeme v klidu, ale sladký domov začne brzy připomínat smetiště.

A tady, na stránkách Elle, či kterýže to byl časopis, stálo ŘEŠENÍ! Hurá! Neváhala jsem ani den a hned po návratu jsem si objednala pravidelný úklid. A musím říci, že jsem toho nikdy za ty zhruba tři roky, co Hospodyňku „mám“, nelitovala.

A důvody? Je jich celá řada. Výhodné je samotné placení, jednou za měsíc internetovým bankovním převodem – luxus.Paní, které ke mně chodily uklízet, byly a jsou vesměs velmi šikovné a velmi brzy se „naučí“ můj byt, takže je vše brzy hotovo. Protože pracuji doma, tak mi to maximálně vyhovuje. Navíc, Hospodyňka je firma, takže se nemusím obávat žádných problémů, které by mohly nastat, pokud bych si najímala lidi jednotlivě, třeba na inzerát – nikdy nevíte, kdo k vám domů přijde. Tahle starost u Hospodyňky odpadá. Paní Dobrušská, která firmu vede, je ještě ke všemu velmi flexibilní, takže když se mi snížily příjmy díky současné krizi, vymyslely jsme spolu způsob, jak to udělat, abych měla úklid za cenu, kterou si mohu dovolit.

A konečně: POPRVÉ v životě mám vyžehlené prádlo! Neumíte si představit, jak blahé pocity to ve mně vyvolává… Ta chvíle, kdy procházím čerstvě uklizeným bytem a zrak mi padne na koš, plný nádherně vyžehleného prádla, patří k mým obzvláště oblíbeným! Tohle prostě žádný chlap nepochopí.
Anna Vančová